Плівка через якийсь час почне пузиритися або відшаровуватися.
Реальність:
Насправді все залежить від якості плівки та рівня її монтажу. При дотриманні цих факторів ваше вікно буде ідеально тоноване і збереже свій вигляд на довгі роки.
Міф:
Вулицю буде погано видно через віконну плівку.
Реальність:
Темні тонувальні або дзеркальні плівки змінюють вигляд скління якщо дивитися з вулиці (через поглинання і без того слабких світлових променів з приміщення в порівнянні з яскравими об'єктами на вулиці). Але якщо дивитися з приміщення, то вигляд вулиці практично не змінюється.
Міф:
Сонцезахисні плівки не потрібні, якщо на вікні є жалюзі.
Реальність:
Навіть якісні жалюзі відбивають близько 15% сонячної енергії і захищають швидше від поглядів і прямих сонячних променів, ніж від нагріву. Плівка на склі - доповнює жалюзі: збільшує відображення енергії, що надходить, ще на ~70%, і збільшує термін служби жалюзі.
Міф:
Віконні плівки призводять до розгерметизації склопакетів.
Реальність:
Плівки не прискорюють (і не уповільнюють) деградацію ущільнювачів склопакетів та рамних ущільнювачів. Термін служби герметизації залежить виключно від якості герметизуючого матеріалу та якості його встановлення чи нанесення.
Міф:
Плівка вигоряє під дією ультрафіолету.
Реальність:
На відміну від скла з напиленням тонуючої фарби плівки відображають 95-99% ультрафіолету, а не поглинають його і тому не піддаються його шкідливому впливу, володіючи великим терміном служби.
Міф:
Плівку можна наклеювати з будь-якої сторони скла.
Реальність:
Більшість плівок не призначені для нанесення зовні: їхній клейкий шар не стійкий до дії опадів. Тим не менш, у світі існують тонуючі та дзеркальні плівки, які підходять для встановлення з вулиці, але вони рідкісні та дорогі. Існують також захисні плівки, призначені для наклеювання з вулиці, але їх захисні властивості гірші: при ударі з вулиці склу не доводиться "вигинати" плівку у бік приміщення по всій площі, достатньо відірватися від клейкого шару зовнішньої плівки.
Міф:
Плівки достатньо для теплоізоляції скла.
Реальність:
Плівки - не герметизують вікна і не перешкоджають теплопередачі через теплопровідність (безпосередню механічну передачу тепла з теплої зони в скло і від нього - в холодну зону). Вони борються лише з частиною тепла, що передається випромінюванням (близько 20-40% залежно від якості вікон). Тому нанесення плівки не замінює, а доповнює склопакет, що створює теплоізоляцію від теплопровідності за рахунок повітряних зазорів між його склом, а також різні способи ізоляції скла щілин та протікання повітря.